Description
| Manufacturer | SilencerCo |
| Model | Hybrid ASR Flash Hider |
| Type | Accessory-Silencer Accessories |
| Family | Accessories |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Weight | .25 |
| Shipping Weight | 0.25 |
| MFG Model No | AC1562 |
| UPC | 817272016918 |
$79.90 (MAP)
ASR 9MM FLASH HIDER 1/2X36
9mm
| Manufacturer | SilencerCo |
| Model | Hybrid ASR Flash Hider |
| Type | Accessory-Silencer Accessories |
| Family | Accessories |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Weight | .25 |
| Shipping Weight | 0.25 |
| MFG Model No | AC1562 |
| UPC | 817272016918 |
| Shipping Weight | 4 oz |
|---|