Description
| Manufacturer | Magpul |
| Model | AMAG 17 SG9 |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | Accessories |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Finish | Stainless Steel |
| Capacity | 17 rnd |
| Shipping Weight | 0.29 |
| AdditionalFeature | Fits SIG P365 |
| MFG Model No | MAG1486-SST |
| UPC | 840815150244 |
| Manufacturer | Magpul |
| Model | AMAG 17 SG9 |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | Accessories |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Finish | Stainless Steel |
| Capacity | 17 rnd |
| Shipping Weight | 0.29 |
| AdditionalFeature | Fits SIG P365 |
| MFG Model No | MAG1486-SST |
| UPC | 840815150244 |
| Shipping Weight | 5 oz |
|---|