Description
| Manufacturer | SilencerCo |
| Model | Hybrid 9 End Cap |
| Type | Accessory-Silencer Accessories |
| Family | Accessories |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Shipping Weight | 0.09 |
| MFG Model No | AC1412 |
| UPC | 817272016581 |
$79.90 (MAP)
BRAVO 9MM FRONT CAP
9mm
| Manufacturer | SilencerCo |
| Model | Hybrid 9 End Cap |
| Type | Accessory-Silencer Accessories |
| Family | Accessories |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Shipping Weight | 0.09 |
| MFG Model No | AC1412 |
| UPC | 817272016581 |
| Shipping Weight | 2 oz |
|---|