Description
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Model | RS625 |
| Type | NFA – Silencer |
| Family | RS625 Series |
| Caliber/Guage | 5.56 x 45mm |
| Finish | Flat Dark Earth Cerakote |
| Shipping Weight | 1 |
| MFG Model No | SS-9102 |
| UPC | 810120317687 |
$999.00 (MAP)
RS625 5.56 FDE SILENCER
5.56 x 45mm
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Model | RS625 |
| Type | NFA – Silencer |
| Family | RS625 Series |
| Caliber/Guage | 5.56 x 45mm |
| Finish | Flat Dark Earth Cerakote |
| Shipping Weight | 1 |
| MFG Model No | SS-9102 |
| UPC | 810120317687 |
| Shipping Weight | 16 oz |
|---|