Description
| Manufacturer | Wilson Combat |
| Model | EDC X9S/SFX9 Magazine |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | Accessories |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Shipping Weight | 0.25 |
| AdditionalFeature | Finger Rest Base Plate |
| MFG Model No | 975FR |
| UPC | 810025505431 |
$57.95 (MAP)
MAG EDC X9S/SFX9 9MM 10RD FR
FINGER REST
9mm
| Manufacturer | Wilson Combat |
| Model | EDC X9S/SFX9 Magazine |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | Accessories |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Shipping Weight | 0.25 |
| AdditionalFeature | Finger Rest Base Plate |
| MFG Model No | 975FR |
| UPC | 810025505431 |
| Shipping Weight | 4 oz |
|---|