Description
| Manufacturer | Weatherby |
| Model | Weatherby Select Plus Ammo |
| Type | Accessory-Ammunition |
| Family | Ammo |
| Caliber/Guage | 7mm WBY Mag |
| Shipping Weight | 1.45 |
| AdditionalFeature | Hammer Custom |
| MFG Model No | M7MM146HCB |
| UPC | 747115450190 |
$87.71
7MM-WBY 146GR HAMMER CUSTOM
SELECT PLUS 20RD BOX
7mm WBY Mag
| Manufacturer | Weatherby |
| Model | Weatherby Select Plus Ammo |
| Type | Accessory-Ammunition |
| Family | Ammo |
| Caliber/Guage | 7mm WBY Mag |
| Shipping Weight | 1.45 |
| AdditionalFeature | Hammer Custom |
| MFG Model No | M7MM146HCB |
| UPC | 747115450190 |
| Shipping Weight | 24 oz |
|---|