Description
| Manufacturer | Weatherby |
| Model | Weatherby Select Ammo |
| Type | Accessory-Ammunition |
| Family | Ammo |
| Caliber/Guage | 7mm WBY Mag |
| Shipping Weight | 1.4 |
| AdditionalFeature | Hornady Interlock |
| MFG Model No | H7MM154IL |
| UPC | 747115443307 |
$61.13
7MM-WBY 154GR HRNDY INTERLOCK
SELECT 20RD BOX
7mm WBY Mag
| Manufacturer | Weatherby |
| Model | Weatherby Select Ammo |
| Type | Accessory-Ammunition |
| Family | Ammo |
| Caliber/Guage | 7mm WBY Mag |
| Shipping Weight | 1.4 |
| AdditionalFeature | Hornady Interlock |
| MFG Model No | H7MM154IL |
| UPC | 747115443307 |
| Shipping Weight | 23 oz |
|---|