Description
| Manufacturer | Springfield Armory |
| Model | Echelon Magazine |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | Echelon Series |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Capacity | 20 |
| Weight | .20 |
| Shipping Weight | 0.2 |
| MFG Model No | EC6020 |
| UPC | 706397970642 |
$33.90
MAGAZINE ECHELON 9MM 20RD
9mm
| Manufacturer | Springfield Armory |
| Model | Echelon Magazine |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | Echelon Series |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Capacity | 20 |
| Weight | .20 |
| Shipping Weight | 0.2 |
| MFG Model No | EC6020 |
| UPC | 706397970642 |
| Shipping Weight | 4 oz |
|---|