Description
| Manufacturer | Smith and Wesson |
| Model | M&P10mm Magazine |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | M&P Series |
| Caliber/Guage | 10mm |
| Capacity | 10 |
| Shipping Weight | 0.35 |
| MFG Model No | 14460 |
| UPC | 022188901597 |
$35.89
MAGAZINE M&P M2.0 10MM 10RD
10mm
| Manufacturer | Smith and Wesson |
| Model | M&P10mm Magazine |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | M&P Series |
| Caliber/Guage | 10mm |
| Capacity | 10 |
| Shipping Weight | 0.35 |
| MFG Model No | 14460 |
| UPC | 022188901597 |
| Shipping Weight | 6 oz |
|---|