SIG SAUER HEXIUM 762 30 CALIBER | 7.62MM
Loading
HEXIUM 762 SILENCER
HEXIUM762
7.62 x 39mm
In stock
Qty Available: 11
SKU: SIHEXIUM762 Categories: , ,
Description
Manufacturer SIG SAUER
Model Hexium 762
Type NFA – Silencer
Family Hexium Series
Caliber/Guage 30 Caliber | 7.62mm