Description
| Manufacturer | Ruger |
| Model | Security-9 |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | Security Series |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Finish | Blued |
| Capacity | 15 |
| Shipping Weight | 0.1 |
| MFG Model No | 90637 |
| UPC | 736676906376 |
$29.29
MAGAZINE SECURITY-9 9MM 15RD
90637
9mm
| Manufacturer | Ruger |
| Model | Security-9 |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | Security Series |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Finish | Blued |
| Capacity | 15 |
| Shipping Weight | 0.1 |
| MFG Model No | 90637 |
| UPC | 736676906376 |
| Shipping Weight | 2 oz |
|---|