Description
| Manufacturer | Magpul |
| Model | AMAG 12 SG9 |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | Accessories |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Finish | Stainless Steel |
| Capacity | 12 rd. |
| Shipping Weight | 0.2 |
| AdditionalFeature | Fits SIG P365 |
| MFG Model No | MAG1488-SST |
| UPC | 840815150398 |
$31.30 (MAP)
AMAG 12 SG9 9MM SIG P365 SST
9mm
| Manufacturer | Magpul |
| Model | AMAG 12 SG9 |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | Accessories |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Finish | Stainless Steel |
| Capacity | 12 rd. |
| Shipping Weight | 0.2 |
| AdditionalFeature | Fits SIG P365 |
| MFG Model No | MAG1488-SST |
| UPC | 840815150398 |
| Shipping Weight | 4 oz |
|---|