Description
| Manufacturer | IWI – Israel Weapon Industries |
| Model | UZI Pro Pistol |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | UZI Series |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Finish | Black |
| Capacity | 32 |
| Shipping Weight | 0.5 |
| MFG Model No | UPM932 |
| UPC | 856304004202 |
$18.99 (MAP)
MAGAZINE UZI PRO 9MM 32RD
STEEL MAGAZINE
9mm
| Manufacturer | IWI – Israel Weapon Industries |
| Model | UZI Pro Pistol |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | UZI Series |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Finish | Black |
| Capacity | 32 |
| Shipping Weight | 0.5 |
| MFG Model No | UPM932 |
| UPC | 856304004202 |
| Shipping Weight | 8 oz |
|---|