Description
| Manufacturer | IWI – Israel Weapon Industries |
| Model | UZI Pro |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | UZI Series |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Finish | Black |
| Capacity | 20 |
| Shipping Weight | 0.35 |
| MFG Model No | UPM920 |
| UPC | 856304004226 |
$15.99 (MAP)
MAGAZINE UZI PRO 9MM 20RD
STEEL MAGAZINE
9mm
| Manufacturer | IWI – Israel Weapon Industries |
| Model | UZI Pro |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | UZI Series |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Finish | Black |
| Capacity | 20 |
| Shipping Weight | 0.35 |
| MFG Model No | UPM920 |
| UPC | 856304004226 |
| Shipping Weight | 6 oz |
|---|