Description
| Manufacturer | FN |
| Model | PS90 Magazine |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | PS90 Series |
| Caliber/Guage | 5.7 x 28mm |
| Finish | Black Polymer |
| Capacity | 10 |
| Shipping Weight | 0.45 |
| MFG Model No | 3816101040 |
| UPC | 818513003667 |
$44.99 (MAP)
MAGAZINE PS90 5.7X28MM 10RD
10RD CAPACITY
5.7 x 28mm
| Manufacturer | FN |
| Model | PS90 Magazine |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | PS90 Series |
| Caliber/Guage | 5.7 x 28mm |
| Finish | Black Polymer |
| Capacity | 10 |
| Shipping Weight | 0.45 |
| MFG Model No | 3816101040 |
| UPC | 818513003667 |
| Shipping Weight | 8 oz |
|---|