Description
| Manufacturer | FN |
| Model | FNS-9 Magazine |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | FNS Series |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Capacity | 17 |
| Shipping Weight | 0.25 |
| MFG Model No | 66330-2 |
| UPC | 845737001162 |
$54.99 (MAP)
MAGAZINE FNS-9 9MM 17RD
9mm
| Manufacturer | FN |
| Model | FNS-9 Magazine |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | FNS Series |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Capacity | 17 |
| Shipping Weight | 0.25 |
| MFG Model No | 66330-2 |
| UPC | 845737001162 |
| Shipping Weight | 4 oz |
|---|