Description
| Manufacturer | FN |
| Model | FN 510 Magazine |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | 510 Series |
| Caliber/Guage | 10mm |
| Capacity | 22 |
| Shipping Weight | 0.35 |
| MFG Model No | 20-100732 |
| UPC | 845737016098 |
$69.99 (MAP)
MAGAZINE FN 510 10MM 22RD BLK
10mm
| Manufacturer | FN |
| Model | FN 510 Magazine |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | 510 Series |
| Caliber/Guage | 10mm |
| Capacity | 22 |
| Shipping Weight | 0.35 |
| MFG Model No | 20-100732 |
| UPC | 845737016098 |
| Shipping Weight | 6 oz |
|---|