Description
| Manufacturer | Derya Arms |
| Model | DY9 Magazine |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | Accessories |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Finish | Black |
| Capacity | 15 |
| Shipping Weight | 0.2 |
| MFG Model No | D050682 |
| UPC | 850067243205 |
Original price was: $16.94.$15.81Current price is: $15.81.
MAGAZINE DY9 9MM 15RD BLK
9mm
| Manufacturer | Derya Arms |
| Model | DY9 Magazine |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | Accessories |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Finish | Black |
| Capacity | 15 |
| Shipping Weight | 0.2 |
| MFG Model No | D050682 |
| UPC | 850067243205 |
| Shipping Weight | 4 oz |
|---|