Description
| Manufacturer | CZ |
| Model | CZ 75 SP-01 Magazine |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | 75 Series |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Finish | Black |
| Capacity | 17 |
| Shipping Weight | 0.25 |
| AdditionalFeature | Fits 75 SP-01 and Shadow 2 |
| MFG Model No | 11160 |
| UPC | 806703111605 |
| Manufacturer | CZ |
| Model | CZ 75 SP-01 Magazine |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | 75 Series |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Finish | Black |
| Capacity | 17 |
| Shipping Weight | 0.25 |
| AdditionalFeature | Fits 75 SP-01 and Shadow 2 |
| MFG Model No | 11160 |
| UPC | 806703111605 |
| Shipping Weight | 4 oz |
|---|