Description
| Manufacturer | Beretta |
| Model | APX A1 Magazine |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | APX Series |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Finish | Matte Blued |
| Capacity | 15 |
| Shipping Weight | 0.25 |
| MFG Model No | JMAPX159 |
| UPC | 082442873435 |
| Manufacturer | Beretta |
| Model | APX A1 Magazine |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | APX Series |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Finish | Matte Blued |
| Capacity | 15 |
| Shipping Weight | 0.25 |
| MFG Model No | JMAPX159 |
| UPC | 082442873435 |
| Shipping Weight | 4 oz |
|---|