Description
| Manufacturer | CANIK |
| Model | TP9 Elite SC Magazine |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | TP9 Series |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Shipping Weight | 0.2 |
| MFG Model No | MA900 |
| UPC | 787450589827 |
$36.48
MAGAZINE TP9 ELITE SC 10RD 9MM
WITH FINGER REST
9mm
| Manufacturer | CANIK |
| Model | TP9 Elite SC Magazine |
| Type | Accessory-Magazines |
| Family | TP9 Series |
| Caliber/Guage | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Shipping Weight | 0.2 |
| MFG Model No | MA900 |
| UPC | 787450589827 |
| Shipping Weight | 4 oz |
|---|